Hakkımızda

konyar-yemek-fabrikasi-amasya-catering-hizmeti1978 yılında lokanta işletmeciliği ile başladığımız hizmet hayatımıza günümüze kadar olumlu gelişmeler elde ederek sürdürmeye devam ediyoruz. 1999 yılında yemek fabrikası olarak yeni bir yapılanma içerisine giren firmamız son olarak 2003 yılında tamamen profesyonel anlamda hizmet sunabilmek için yeni bir yapılanma içerisine girmiştir. 2 katlı özel tesisimizde 600 metrekarelik alanımızda üretimlerimizi sürdürmekteyiz. Ayrıca 2017 yılında By Konyar markası ile Amasya Taşova’da Cafe ve Restaurant açarak işletmecilik yapmaktayız. 

Mevcut olarak 35 personelimiz, 3 adet servis aracımız ve 3 adet hizmet aracımız ile her gün 4000’i aşkın kişiye profesyonel yemek hizmetleri sunmaktayız. Bünyemizde yer alan 4 ayrı şefimiz ise siz değerli müşterilerimize hizmet vermekte olan her biri kendi alanında uzman olan profesyonellerdir.

Kurulduğumuz ilk günden beri amacımız her zaman büyük, küçük ve orta ölçekli kurum ve kuruluşlardaki siz değerli müşterilerimize sürekli olarak sağlıklı ve besleyici hijyenik yemekler sunmaktır. Konyar Yemek olarak yemek hizmetlerimize olumlu katkılar sağlamakta olan Ar-Ge ekibimiz her zaman daha iyiye doğru ilerleyebilmemizi ve sizlere daha kaliteli hizmet verebilmemizi sağlamaktadır.

Amacımız her zaman bir yemek firması olmaktan öteye gidebilmek ve sektör içerisinde farklılık yaratabilmek olduğu için uzun yıllardır bu sektörde kendimizi geliştirmeye devam etmekteyiz.

Konyar Yemek olarak müşterilerimize ve insan sağlığına her zaman katkı sağlamayı hedefleyerek çalışmalarımızı aktif bir şekilde sürdürmeye devam ediyoruz. Sizlere sağlayabileceğimiz en ufak bir katkının bile bizler için değeri paha biçilemezdir.