Taşımalı Yemek

İşletmenizin kendi bünyesi içerisinde yemek üretimi yapabileceği özel bir alanı olmadığı zaman ve kişi sayısı az olduğu zamanlarda taşımalı yemek hizmetimizden yararlanmayı deneyebilirsiniz. Yemeklerin sunulacağı özel mekanın tüm eksiklikleri tespit edildikten sonra sizlerle karşılıklı olarak iletişim kurulur ve planlama aşamasına geçilir. Kısa süre içerisinde tüm eksiklikleriniz sizlere ulaştırılır.

Tamamen siz değerli müşterilerimizin istek ve ihtiyaçları doğrultusunda kalori ve besin değeri gibi önemli detaylar da göz önünde bulundurularak yemek menüleriniz profesyonel ekibimiz tarafından merkez şirketimzide yer alan özel mutfağımızda hazırlanır.

Hijyen koşullarının kesinlikle aksamaya uğramadığı özel bir hizmetimiz olan taşımalı yemek hizmetimiz profesyonel kadromuz tarafından hazırlanma aşamasında, üretim aşamasında ve teslimat aşamasında A’dan Z’ye kontrol edilmektedir.

Böylelikle siz değerli müşterilerimiz tamamen ihtiyaçlarınıza yönelik sağlıklı ve lezzetli yemeklere kavuşmuş olursunuz. Yemeklerimizi herhangi bir şekilde ısı kaybına uğratmadan ve dış mekan koşullarından etkilemeden sizlere zamanında teslim etmekteyiz. Belirlemiş olduğunuz zaman dilimi içerisinde yemekleriniz eksiksiz bir şekilde tarafınıza ekibimizin özel araçları ile ulaştırılmaktadır.