Yerinde Üretim

Konyar Yemek olarak amacımız toplu yemek üretimini profesyonel bir şekilde gerçekleştirerek işletmelere kolaylık sağlamak ve özel düğün gibi organizasyonların daha kusursuz geçmesini sağlamaktır. Sizler için sunduğumuz yerinde üretim hizmeti ile işletmelerinizin catering ihtiyaçlarını karşılayarak kaliteli ve ekonomik seçenekler eşliğinde sizlere çözüm üretmekteyiz.

Profesyonel ekibimiz sizleri yerinde ziyaret ederek mevcut olarak kullanmakta olduğunuz mutfağınızı inceledikten sonra proje aşamasında ihtiyacınız olabilecek gerekli ekipmanları tespit eder. Çalışmalarımızı yapacağımız sizlere ait olan özel bölgenizdeki tüm sorumluluklar firmamıza aittir.

Kurum ve işletmelerinizdeki yemek ihtiyaçlarınız, menü planlaması, mutfak ve yemekhane gibi alanların düzenlenmesi ayrıca hijyen ve temizlik gibi konular da tamamen personellerimiz tarafından yönetilmektedir.

Günümüzde büyük-küçük çoğu işletmenin tercih ettiği hizmet olan yerinde üretim hizmeti sayesinde personellerinizin iş performansında da artış elde edebilirsiniz. Yemek konusundaki tüm ihtiyaçlarınızı bizlere devrettikten sonra asıl işlerinize konsantre olmaya başlayabilirsiniz.

Sizlere özel olarak hazırladığımız yemek menülerimizin firma yetkilileri tarafından onay almasından sonraki süreçte üretim aşamasına geçilmesi için gerekli tüm planlamalar tarafımızdan yapılmaktadır.